Sraz 29.6 v Šumperku ..kdo má zájem,nechť se dostaví...přesnější údaje časem dodám
Galerie fotek ze srazů je nově pod Fotoalba / Galerie Brainkingu (odkaz v pravém horním rohu)
Liste der Diskussionsforen
Es ist Dir nicht erlaubt, Nachrichten in diesem Forum zu schreiben. Man muss dazu mindestens den Mitgliedsrang Brain Springer (Knight) haben!
Jirik: Nepředcházej. Teprve bude, budoucí král BKR ;) A k tomu jsem se 20.12. oženil :) Chtěl jsem to vše zapít na srazu, ale nějak teď nestíhám! Ale třeba ... uvidíme ...
Rád bych se zúčastnil, protože Brno mám opravdu blízko, ale obávám se, že v té době již budeme mít potomka (termín je 4.2.), takže se asi budu věnovat rodině. Vzhledem k tomu, že jdu předtím v pátek na koncert do Vídně ;)
tak jo,tak na ŤUK ŤUK,se vetsino dela KDO JE......... (a ja bych rekl unor,to je s vama umor) ..ale tak 24.2.,du si to domluvit,O.K.? (a pak ze nestaci se zeptat,ze...)
Gror: Jestli máš možnost tam zamluvit příjemnou hospůdku s možností přesunutí se do ne příliš vzdálené "bowlingárny", tak tak učiň na toho 24.2. , ať to může dát Maťátko do záhlaví.
(verstecken) Hast du lust auf ein schnelles Spiel welches sicher in den nächsten zwei Stunden beendet ist? Starte ein neues Spiel mit den Zeiteinstellungen 0 Tage / 1 Stunde, Bonus 0 Tage / 0 Stunden und Limit 0 Tage / 1 Stunde. (TeamBundy) (zeige alle Tips)