Fencer: Mam zajem si predplatit clenstvi. (20 sachu najednou uz je na me opravdu zalostne malo, takhle tisic odehranych her jen tak nenazenu. :)) ) Jak to cely probiha? Zaplatim prevodem penize na ucet, napisu tam svoje ID, a dal se bude dit co? Za jak dlouho mi bude povyseno clenstvi?
(скрий) Играйте в реално време с противник, който е на линия! За да е възможно това, трябва Вие и Вашия противник да изберете "Премести и стой тук" за постоянно и после презареждайте страницата с клавиша F5! (TeamBundy) (покажи всички подсказки)