Fencer: Proč je na blogu napsáno, že konec není stanoven, a žárovka bliká do 5. června? Kdyby byl ten notebook trochu víc funkční, tak bych do toho šel ;-)
(sakla) You can use some of the simpler HTML on your messages or, if you're a paying member, can also use the Rich Text Editor. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)