tak neviem, či som zase niečo prespal, ale už dvakrát sa stalo v rybníku v ktorom som bol aj ja, že ktosi vsadil 0 (nie v prvom kole). na tom by nebolo nič zvláštne, ale polovica ¾udí to vedela a vsadila 1. tak ma celkom zaujíma, odkia¾ to asi môžu vedie. poradí niekto?
(sakla) Use the Notepad to see what your Profile will look with html tags before submiting your new profile. (Paying members only) (rednaz23) (Bütün ipuçlarını göster)