Luisifer (7. Ocak 2005, 13:46:28) tarafından düzenlendi
Rybníky, do kterých je možno se přihlásit ... teï jsem si toho textu všiml ... ale jinak mi to vrtalo hlavou, když jsem si dal filtrovat přihlášené rybníky, že bych se přihlašoval do tolika? ...
Luisifer (7. Ocak 2005, 12:34:27) tarafından düzenlendi
Hele! Whikki má často otevřenou každou hru a diskuzi v novym okně! pls, udělal bys pro něj fjučurku, která by mu při nalogování otevřela každou hru, ve které je na tahu v novym okně a každou diskuzi, kde jsou novy přízpěvky taky?
Fencer: Neslo by nekam prehledne umistit rybniky,ve kterych jsem prihlasena a uz jsou v behu?Takhle je to strasne neprehledne...ale ja se jen ptam nacelniku:)))
Co bych vysvetloval? (Akorat bych mohl Svetlonosovi vytmavit za to kure ;-)) Me by spis zajimalo, proc si tolik lidi mysli, ze 20.000 je moc na beh s min lidma, mohl bys mi to prosim, Blizzi, nejak priblizit?
(sakla) If you want to save on bandwidth you can reduce the amount of information that shows up in your pages in the Settings. Try changing the number of games in the main page and the number of messages per page. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)