Mám začátečnický nápad... Opravte mě prosím, jestli je to blbost. Nedalo by se u žabiček vedle zápisu odehraných tahů napsat jejich bodovou hodnotu? Bylo by to přehledné a nemusela bych se vracet zpět a hledat, kde jsem udělala chybu a dal soupeři vydělat. Bylo by to po stránce programu nemožné?
(sakla) If you are waiting for your turn, click on "change" next to the "refresh" on the main page, then set refresh the page to 30 seconds to get your turn to move displayed faster. (Servant) (Bütün ipuçlarını göster)