tak to by mne fakt zajímalo, co ho tak vytočilo až mu ruply nervy. Na fotbale se to stává, to znám z vlastní zkušenosti, ale fotbalista jeho formátu by takhle vybohnout neměl.
ja jim neverim v semifinale, a kdyz postoupej, tak jim nebudu verit ve finale, a kdyz o vyhrajou, tak budu kricet, ze jsou sqely, a ze jsem jim vzdycky veril
Jirik: a vůbec, musím říct, že se mi poslední kolo líbilo..chtěl jsem aby sestoupila Jihlava, aby byla druhá Boleslav a aby mi vyšel tiket..takže stoprocentní spokojenost..
(sakla) If you don't want other users to know what you are doing you can change into cloak mode in Settings (paying members only). (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)