Fencer: Nerozumim otazce, nechapu souvislosti. Dneska jsem zene zapojil pres klasicke XPckovske sdileni INetu jeji poc. k brachovymu... A tohle to dela:(
Mam dva pocitace zasitaovane kablikem a jeden pripojeny na Net.
a) Kdyz pocitac pripojeny na Net, tzv. server restartuju ci zapnu, sam se mi zapne i druhy PC
b) Druhy pocitac si tak nejak neobnovuje stranky v browseru. Jinak receno, pokud si kliknu napr. na klub na okounu s novymi prispevky a po precteni novych prispevku kliknu na "oblibene(s novymi)" jiz precteny klub mi stale sviti jako neprecteny. Na BrainKingu mi zase odehrane hry sviti jako neodehrane a pod...
(sakla) Tired of placing boats or Espionage pieces at the begining of the game? You can go to Game Editors and save some of your favourite positions for future use. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)