tak nevím jak to zvládnu...něco mi do toho vlezlo..ha..musím k dceři,chystá se v srpnu vdávat,tak nějaké to vyřizování,nakupování atd...ale snad to sfouknem v pátek a v sobotu bych už jela dom a po cestě to vzala na srazík...
(sakla) You can use some of the simpler HTML on your messages or, if you're a paying member, can also use the Rich Text Editor. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)