Jasne, ale takhle by se mi to ukazovalo rovnou v nazvu stranky, nemusel bych se na ni vubec prepinat a jasne bych to videl na taskbaru, seznamu otevrenych oken ci cemkoliv podobnem.
Jenom takovej hloupej napad, nedal by se nekam do titulku stranky dat nejakej znak, kterej by mi ukazal, ze mam nejakou neodehranou hru? Abych na to furt nemusel klikat a zjistovat, ze tam nic neni (jsem strasne linej clovek).
(sakla) If you don't want other users to know what you are doing you can change into cloak mode in Settings (paying members only). (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)