Poletucha: Nový most sa stavia asi preto, že dva mosty sú každý podvečer zapchaté... kde.. , medzi tým najstarším a prístavným.. samozrejme cez Dunaj :)) a či je to niečo prevratné to neviem...
Takže správy zo včerajšieho večera priamo od šéfa projektu, ak počasie nezmení plány.. tak..: 16.9. sa na to budú naahova laná, 17.9. sa to bude naklada na loï, 18.9, sa to bude otáča na druhú stranu a 19.9. by mala by výkladka z lode... nás by mal zaujíma 18.9.... sobota :)
(sakla) If you are interested in a progress of a tournament you are playing, you can discuss it with your opponents at this tournament's discussion board. (HelenaTanein) (Bütün ipuçlarını göster)