Postradam tu dve hodne zajimave verze sachu. chtelo by to sem dodat progresivni sachy, ty miluju a jeste hostagechess. Ten nabira na popularite a ani jednu hru prakticky nelze on line najit.... www.hostagechess.cz ten program je dost slaby, a navic ani pod wine nejede (mam linux), ale uvital bych zajemce o hru zde. Rad bych pozadal, zda li by u swap piskvorek nemohla byt k vyberu klasicka deska, jako je tomu u connent6,, tam ji ale nejde zvetsit. Diky.
(sakla) Use the Notepad to see what your Profile will look with html tags before submiting your new profile. (Paying members only) (rednaz23) (Bütün ipuçlarını göster)