Ahoj ,konto Ladik Chess nechat a zablokovat Láda.6439 .Co bude se zaplaceným členstvím do 13 března 2014 ? V každém případě to udělej jak jsem napsal. Díky za upozornění pravidla na BrainKing jsem moc nečetl. Ahoj.
Ahoj , chtěl jsem se zeptat jestli je zakázáno používat 2 konta , nešlo by konto převést do jednoho , jednoho uživatele zrušit ? Původně jsme byli dva teď jsem na to zůstal sám. Nebo co stím ?? Díky snad se to nějak vyřeší.
(sakla) If you want to always be warned about the latest post on a discussion board, you can receive the posts on your news client by clicking the RSS logo at the top right of each board. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)