Konu: Re: Návrh na "zlepšení" pravidel kostkový poker
McMahon: Ahoj. To je přeci nesmysl... Hodím jednou, zapíšu si nulu do jedniček (nebo kolik jich padne v prvním hodu), čímž mnoho neprodělám a budu mít dva hody k dobru... To se mi nejeví být dobré... David
(sakla) Keep your Inbox clean by Archiving important messages and regularly using the Delete All Messages in your Inbox option. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)