Už vím v čem toje.
jelikož mě máš ve svých nepřátelích ... :-(
, tak tě nemám ve svých přátelích a tudíš, se mi nemůžeš ukazovat, když jseš připojenej.
(sakla) If you don't want other users to know what you are doing you can change into cloak mode in Settings (paying members only). (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)