Tanein: Taky jsem si říkal. Když uděláš turnaj družstev ve volný rychlý špionáži, jistě se ňáká družstva utvoří. A proto už teď zvu všechny, kdo by chtěli hrát v mém společenstvu "Oddworld", ať se mi ozvou.
(sakla) If you don't want other users to know what you are doing you can change into cloak mode in Settings (paying members only). (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)