white: jasne brouku, proč bych jako nežila? já mám tuhej kořínek a za dva měsíce nás bude zase o jednu víc...to víš začínám si připadat jak specialista na rození holek :-D
Fencer: co se týče mně, děkuji, že jste čas obnovili, jelikož mi téměř nikdo neodehrával...si říkali času dost :-))) dobře jim tak, nemají Vás podceňovat haha
(sakla) If you want to greet someone in their native language try our Player's Dictionary, in the "more about languages" link under the flags. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)