nevíte někdo jak je to přesně s těma turnajama? Teď se mi po dlouhé době podařilo dohrát tenhle turnaj: petits chevaux a jestli mám čekat, až se to celé ukončí, tak už si v životě žádný turnaj nezahraju.
(sakla) You can use some of the simpler HTML on your messages or, if you're a paying member, can also use the Rich Text Editor. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)