Ne tak sem to nemyslel...ja sem proste nikdy nemel potrebu reklamy blokovat tak ani nemuzu vedet ze neco takovyho existuje...ale pokud bude nekdo ochotnej to vysvetlit tak si to samozrejme rad vyslechnu.... :) Btw. To bys neveril jak je obcas nevedomost krasna :)
(sakla) You can use some of the simpler HTML on your messages or, if you're a paying member, can also use the Rich Text Editor. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)