Fencer: je to super :o)
Možná bych odkaz na ty ytervyjůvy hodil i přímo do hlavního menu, nebo aspoň na hlaví stránku, přece jen mě jímá podezření, že tady si toho všimne málo lidí, což by byla myslím škoda ;o)
(sakla) Tired of going through 2 or 3 clicks to reach that same page? Paying members can add it to their Context Menu. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)