Byl tu vznesen zajimavy navrh, jak eliminovat nevyhodu hrace, ktery zacina hru a muze prvnim tahem neumyslne odstrelit souperovu zabku. A sice takovy, ze prvnim tahem to nepujde udelat. Jako rozumna implementace se mi jevi, ze prvni tah hrace, ktery zacina hru, bude proveden automaticky na pole s nulou, tedy tam, kde nelezi zaba a to ani v tesne blizkosti. Podobne jako v Pente se automaticky umisti prvni figurka do stredu desky. Co vy na to?
(sakla) If you are waiting for your turn, click on "change" next to the "refresh" on the main page, then set refresh the page to 30 seconds to get your turn to move displayed faster. (Servant) (Bütün ipuçlarını göster)