6x6 je prostě rychlovka, žádná velká taktika, prostě nabídnout soupeři kraj tak, abys tam moh vzápětí taky nebo abys moh na jinej kraj.Pokud se to podaří dá se s tim něco vymyslet. Ale zjistil jsem že je hodně důležitý, kdo je bílej a kdo černej
(sakla) If you want to greet someone in their native language try our Player's Dictionary, in the "more about languages" link under the flags. (pauloaguia) (Bütün ipuçlarını göster)