(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare

Uppdatera (?): ingen (ändra)
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
MrDelete , 8. (8.)
(vit, 2136)
Senaste draget: 22. oktober 2026, 03:01:01

#BeskrivningPoäng
MrDeletetnt.
1Ettor3612129
2Tvåor6121841624
3Treor93661827
4Fyror3248424
5Femmor6010
6Sexor187236
 Bonus  35   
7Triss254481234675
8Fyrtal0348404684
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege801200120
12Femtal01001500100150
13Chans2452842246
Totalpoäng15751223


(news)
tnt. , 45. (45.)
(svart, 2002)
Senaste draget: 21. oktober 2026, 18:04:50


Partiets ID-nr: 9556536
Det är tnt.s tur.
Tid per drag (?): 2 dagar, inga fria dagar (24. oktober 2026, 03:01:00 är sista tidpunkten för draget innan timeout)
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)


Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början