(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare

Uppdatera (?): ingen (ändra)
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
R.A.D.Y. , 2. (2.)
(vit, 2191)
Senaste draget: 21. oktober 2026, 16:53:04

Ställning (5): R.A.D.Y.: 2.0, varkala: 2.0
#BeskrivningPoäng
R.A.D.Y.varkala
1Ettor622
2Tvåor41224412
3Treor243661827
4Fyror122436848
5Femmor10306030
6Sexor5412
 Bonus  35   
7Triss214684245684
8Fyrtal34
9Fullt hus255075255075
10Liten stege3060906090
11Stor stege40801204080120
12Femtal50100150
13Chans22502648
Totalpoäng11941247


(news)
varkala , 28. (28.)
(svart, 2069)
- söker på startsidan -
Senaste draget: 21. oktober 2026, 15:19:48


5 poäng match (#5)
Turnering: NULOVÁ ŠANCE (26. november 2024, 20:13:56), Diskussion
Partiets ID-nr: 9547246, Matchens ID-nr: 1146518
Det är varkalas tur.
Ställning: R.A.D.Y.: 2.0, varkala: 2.0
Tid per drag (?): 7 dagar, vanlig semester (30. oktober 2026, 15:53:00 är sista tidpunkten för draget innan timeout)
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)

Avslutade partier i denna match:
#vitsvartResultat
1R.A.D.Y.varkalaFler poäng.
2varkalaR.A.D.Y.Fler poäng.
3R.A.D.Y.varkalaFler poäng.
4varkalaR.A.D.Y.Fler poäng.


Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början