(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)

5 vinster match
Ställning: robtoo: 1.0, Student89: 3.0
Aktuellt parti: 9556704

Avslutade partier i denna match:
#vitsvartResultat
1robtooStudent89Fler poäng.
2Student89robtooFler poäng.
3robtooStudent89Fler poäng.
4Student89robtooFler poäng.


(news)
robtoo 
(svart, utan rating)
Senaste draget: 19. september 2026, 10:45:44

Ställning (5): robtoo: 1.0, Student89: 3.0
#BeskrivningPoäng
Student89robtoo
1Ettor2492212
2Tvåor412184818
3Treor61827121827
4Fyror123248121624
5Femmor102045102060
6Sexor12243618240
 Bonus      
7Triss284675224481
8Fyrtal223878275263
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal00150000
13Chans184472215269
Totalpoäng14801288


(news)
Student89 
(vit, 2026)
Senaste draget: 16. september 2026, 05:21:29


Partiets ID-nr: 9533830, Matchens ID-nr: 1152776
Ställning: robtoo: 1.0, Student89: 3.0
Tid per drag (?): 3 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Orankat parti (resultatet kommer inte att räknas för spelares rating)
Ej räknat spel (resultatet kommer inte att visas i spelarens statistik och partiet är alltid orankat)
Student89 har fler poäng.
Student89 är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början