(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Fem i rad (visa reglerna | diskutera - 192, 411)

5 poäng match
Ställning: Mr.Filip: 4.0, dr. martanek: 1.0
Aktuellt parti: 9563841

Avslutade partier i denna match:
#kryssringarResultat
1Mr.Filipdr. martanekFem brickor placerade i rad.
2dr. martanekMr.FilipFem brickor placerade i rad.
3Mr.Filipdr. martanekFem brickor placerade i rad.
4dr. martanekMr.FilipFem brickor placerade i rad.
5Mr.Filipdr. martanekFem brickor placerade i rad.


(news)
Mr.Filip 
(ringar, 2230)
Senaste draget: 20. juli 2026, 15:12:57

Ställning (5): Mr.Filip: 4.0, dr. martanek: 1.0
  A B C D E F G H I J K L M N O  
 15   15 
 14   14 
 13   13 
 12   12 
 11   11 
 10   10 
 9   9 
 8   8 
 7   7 
 6   6 
 5   5 
 4   4 
 3   3 
 2   2 
 1   1 
  A B C D E F G H I J K L M N O  


(news)
dr. martanek 
(kryss, 1953)
Senaste draget: 19. juli 2026, 23:48:50


Turnering: NULOVÁ ŠANCE (26. november 2024, 20:13:56), Diskussion
Partiets ID-nr: 9514095, Matchens ID-nr: 1147321
Ställning: Mr.Filip: 4.0, dr. martanek: 1.0
Tid per drag (?): 7 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Mr.Filip har placerat fem pjäser i rad.
Mr.Filip är vinnare.



Protokoll (dölj)

<<<>>>

 dr. martanekMr.Filip
1. april 2026, 20:20:29
1. h8 g8
2. h7 h9
3. g7 f7
4. i10 e6
5. d5 f6
6. g6 f5
7. f8 f4
8. f3 g4
9. d7 h3
10. i2 h4
11. i4 g5
12. i3 i5
13. h5 e3
14. j3 k2
15. e4 d2
16. g2 h6
Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början