(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)

5 poäng match
Ställning: varkala: 2.0, karij: 2.0
Aktuellt parti: 9548593

Avslutade partier i denna match:
#vitsvartResultat
1varkalakarijFler poäng.
2karijvarkalaFler poäng.
3varkalakarijFler poäng.
4karijvarkalaFler poäng.


(news)
varkala , 28. (28.)
(svart, 2069)
- söker på startsidan -
Senaste draget: 13. augusti 2026, 11:01:29

Ställning (5): varkala: 2.0, karij: 2.0
#BeskrivningPoäng
karijvarkala
1Ettor1460612
2Tvåor612182818
3Treor6123661227
4Fyror8163682448
5Femmor53045152060
6Sexor122454184872
 Bonus  35  35
7Triss15486625540
8Fyrtal18368705084
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege4080120080120
12Femtal001500100150
13Chans224666194669
Totalpoäng14901566


(news)
karij , 53. (53.)
(vit, 1977)
Senaste draget: 9. augusti 2026, 11:03:01


Turnering: NULOVÁ ŠANCE (26. november 2024, 20:13:56), Diskussion
Partiets ID-nr: 9503492, Matchens ID-nr: 1146475
Ställning: varkala: 2.0, karij: 2.0
Tid per drag (?): 7 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
varkala har fler poäng.
varkala är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början