(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
tenuki 
(svart, 2035)
Senaste draget: 3. augusti 2009, 06:38:57

#BeskrivningPoäng
mal4inaratenuki
1Ettor143169
2Tvåor241841624
3Treor6182761827
4Fyror8836122436
5Femmor103060203060
6Sexor64854183654
 Bonus  35 3535
7Triss244281184878
8Fyrtal0078214278
9Fullt hus05075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal0015000150
13Chans204860215481
Totalpoäng14261632


(news)
mal4inara , 21. (21.)
(vit, 2083)
Senaste draget: 31. juli 2009, 11:10:10


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3971000
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
tenuki har fler poäng.
tenuki är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början