(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
FOTBALISTA 
(svart, 1881)
Senaste draget: 4. juni 2009, 15:59:16

#BeskrivningPoäng
mal4inaraFOTBALISTA
1Ettor149369
2Tvåor441841218
3Treor6182761836
4Fyror16243681648
5Femmor153045103045
6Sexor243654243672
 Bonus35 35  35
7Triss173069235081
8Fyrtal21505705878
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal0015000150
13Chans193457244884
Totalpoäng15151602


(news)
mal4inara , 21. (21.)
(vit, 2083)
Senaste draget: 3. juni 2009, 21:03:41


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970873
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
FOTBALISTA har fler poäng.
FOTBALISTA är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början