(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
Good Luck :)FLR , 44. (44.)
(svart, 2003)
Senaste draget: 4. juni 2009, 04:52:17

#BeskrivningPoäng
kleinemeGood Luck :)FLR
1Ettor2433812
2Tvåor48122412
3Treor3122761836
4Fyror8324812824
5Femmor103045153060
6Sexor122472123618
 Bonus  35   
7Triss174869234881
8Fyrtal000000
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal0015000150
13Chans163675245278
Totalpoäng13721342


(news)
kleineme 
(vit, 2076)
Senaste draget: 4. juni 2009, 04:43:20


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970774
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
kleineme har fler poäng.
kleineme är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början