(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
Longbow 
(svart, 1350)
Senaste draget: 7. juni 2009, 07:59:14

#BeskrivningPoäng
Babe68Longbow
1Ettor126449
2Tvåor041881624
3Treor6129121836
4Fyror12164883248
5Femmor51060204060
6Sexor122472303654
 Bonus  35353535
7Triss244663164472
8Fyrtal05884295075
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal501001500100150
13Chans7205173651
Totalpoäng15751764


(news)
Babe68 
(vit, 1446)
Senaste draget: 7. juni 2009, 05:33:57


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970708
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Longbow har fler poäng.
Longbow är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början