(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
idko , 25. (25.)
(svart, 2077)
Senaste draget: 28. juni 2009, 18:08:02

#BeskrivningPoäng
Babe68idko
1Ettor249249
2Tvåor241841212
3Treor912961836
4Fyror1204882436
5Femmor153030102060
6Sexor123654183672
 Bonus     35
7Triss244475143675
8Fyrtal046660075
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal0015000150
13Chans175075244878
Totalpoäng14231492


(news)
Babe68 
(vit, 1446)
Senaste draget: 28. juni 2009, 18:07:24


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970648
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
idko har fler poäng.
idko är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början