(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
kleineme 
(svart, 2076)
Senaste draget: 22. maj 2009, 22:33:40

#BeskrivningPoäng
Nuno Miguelkleineme
1Ettor1292412
2Tvåor4122461212
3Treor6123632418
4Fyror883681648
5Femmor153045203060
6Sexor183654124872
 Bonus  35 3535
7Triss23487214072
8Fyrtal007805681
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege0801204080120
12Femtal01001500100150
13Chans234660183669
Totalpoäng15211643


(news)
Nuno Miguel 
(vit, 1553)
Senaste draget: 22. maj 2009, 22:33:01


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970625
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
kleineme har fler poäng.
kleineme är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början