(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
aaru , 22. (22.)
(svart, 2082)
Senaste draget: 21. oktober 2009, 14:04:31

#BeskrivningPoäng
startstekaaru
1Ettor1612146
2Tvåor481841618
3Treor6182761836
4Fyror12244842436
5Femmor103060103045
6Sexor123672123654
 Bonus  35 3535
7Triss195078184057
8Fyrtal1954720069
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal0000100150
13Chans133272164075
Totalpoäng14181565


(news)
startstek 
(vit, 1811)
Senaste draget: 21. oktober 2009, 14:03:09


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970609
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
aaru har fler poäng.
aaru är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början