(tillbaka)
Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
kleineme 
(svart, 2076)
Senaste draget: 1. juni 2009, 23:01:01

#BeskrivningPoäng
MadMonkeykleineme
1Ettor1612340
2Tvåor48246824
3Treor12181861836
4Fyror8243683248
5Femmor203045153045
6Sexor18054183654
 Bonus35 35 3535
7Triss194284193881
8Fyrtal19448705087
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal010015000150
13Chans224875254848
Totalpoäng16681577


(news)
MadMonkey , 60. (60.)
(vit, 1915)
Senaste draget: 1. juni 2009, 22:21:39


Turnering: The Puupia Challenge, Diskussion - 5 meddelanden
Partiets ID-nr: 3970592
Tid per drag (?): 2 dagar 6 timmar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
MadMonkey har fler poäng.
MadMonkey är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början