Käin neljandas b-s tallinna ühisgümnaasiumis. Lemmik spordimängud jalg,korv,rahvastepall ja saalihoki. vabal ajal olen arvutis, käin sõpradega linnas, loen raamatuid ja tüütan õde. Ei tea sellistest mängudest midagi ja kehalises olen ka halb, aga muidu oskanarvutimänge väga hästi ja nii on ka õppimsega.
(dölj) Om plötsligt sajten skulle visa sig på ett annat språk, klicka då bara på flaggan för ditt språk så blir allt tillbaka till det normala. (pauloaguia) (Visa alla tips)