Ahoj,jmenuji se Nadia Medrarová.Mám ráda psy,klid,čtení,Harryho Pottera,relaxační koupel ve vaně,kosmetiku.Budu ráda když mě vyzvete na : šachy,(temné) lodě,člověče nezlob se.Pokud si mě budete chtít přidat mezi přátele,napište mi do vzkazníku.(totéž platí i přijetí do spolčentsva).Nebojte se mi napsat .Na hranou !
(dölj) Du kan använda lite enklare HTML i dina meddelanden, eller om du är betalande medlem så kan du också använda RTE (Rich Text Editorn). (pauloaguia) (Visa alla tips)