Postrádáte něco na BrainKing.com a rádi byste to tu viděli? Napište svoji žádost do tohoto klubu!
Förteckning över diskussionsforum
Du har inte tillstånd att skriva på denna sida. Lägsta nivå på medlemskap för att kunna skriva i detta forum är Brain Springare.
k bodům 1 a 2: já jsem ale pako, vždy to tam všechno je. Hlavně ten notepad - hledím na to a nic!!! To je skvělé, je vidět, že jste myslel na všechno!
3. nečekám nic závratného, zkuste se podívat na itsyourturn.com - přijde mi skvělá :-)
Dík za tyhle stránky a pěkné Vánoce
Hraju na brainking několik týdnů a stránky jsou moc pěkné a chytře udělané. Nebudu se rozepisovat v čem, spíš zmíním to, co bych uvítal jako vylepšení.
1.Když je některý ze soupeřů online a udělá tah, objeví se mezi odkazy za volbou "hlavní stránka" v závorce počet partií, v nichž jsem na tahu. Pokud já momentálně prohlížím např. diskuze musím se , abych se dostal na hru, v níž jsem na tahu, nejdříve dostat na hlavní stránku.Nešlo by zařídit, abych mohl kliknout přímo na danou partii, v níž jsem na tahu? Je to drobnost, ale při pomalém internetu nemám rád zbytečné "proklikávání se" ke hrám.
2.Mě osobně by se hodilo, kdyby byl u každé partie byl k dispozici něco jako můj osobní "notepad", jehož poznámky by nebyly přístupné ostatním hráčům (především soupeři :-) ) a kde bych si mohl udělat krátké zápisky o dalších plánovaných tazích.Když člověk hraje mnoho her najednou a tah uskuteční po několika dnech pauzy, snadno zapomene, jaký chystal na soupeře další tah.
3.Pro mě největší nedostatek brainking:nějaký čas už hraju pouze halmu a na brainking jem si nevšiml, že by bylo možné někde si změnit design hrací desky (pokud jsem se spletl, tak mě opravte, nebo je to jen pro placené členy?) .Ta co je na brainking mi připomíná časy osmibitových počítačů a dívat se na ni déle než 15 minut denně prostě nevydržím.
Pokud by se tohle zlepšilo (podívejte se na jiné herní servery, jakou tam má halma pěknou hrací desku :-) ), stávám se členem, protože jinak jsou tychle stránky moc fajn.
(dölj) Om du klickar på en persons namn och sedan på Avslutade partier så får du en lista med spel som har avslutats av spelaren. Klicka sedan på spelnamnet för att se en lista med alla dessa partier. Klicka sedan på spelnamnet igen, så får du fram ett parti att se på och analysera. (Servant) (Visa alla tips)