BrainKing.com turnaje - otázky, odpovědi, diskuse.
Förteckning över diskussionsforum
Du har inte tillstånd att skriva på denna sida. Lägsta nivå på medlemskap för att kunna skriva i detta forum är Brain Springare.
CRASH BANDICOOT: a co je na tom k nepochopení? prostě kolo se uzavírá, až všichni hráči odehrají své hry a teprve po té následuje kolo druhé. Už si někdy viděl, aby současně s prvním kolem probíhalo už druhé, nebo snad třetí?
Fencer: ono ani nejde, že počkla, až bude poslaná výzva, asi to ani nevěděl, ale může se odhlásit i během hraní, a hrát jinde :-) Ale já věřím, že to vyřeším a hlavně NESPĚCHÁM NA TO
(dölj) Du kan skicka ett meddelande till dina vänner, med bara ett klick, genom att lägga in dem på din lista över Vänner, och sedan klicka på det lilla kuvertet vid deras namn. (pauloaguia) (Visa alla tips)