Diskutujte o hře tankový boj nebo najděte nové soupeře.
Förteckning över diskussionsforum
Du har inte tillstånd att skriva på denna sida. Lägsta nivå på medlemskap för att kunna skriva i detta forum är Brain Bonde.
Plně chci podpořit předcházející vzkazy. Mám o Polácích různé mínění, ale to, že s jedním tankem dojede do mého pole a zremizuje je pro moji logiku nepřijatelné. Odpoví někdo?
A proc by nekdo dobrobolne najel na misto, kde by byl okamzite sestrelen?
Mozna te vic zaujme Sabotage [viz ItsYourTurn.com], az se na to jednou vrhnu.
Neslo by udelat jeste jednu verzi tankoveho boje? Takovou kde by tanky po sobe strilely, tj. kdyby souperuv tank najel do mista, kde ho v normalnim tankovem boji muzu "prejet" by byl sestrelen s tim ze by se strilelo i pres ruzove pole. Myslim ze by to bylo rozhodne zabavnejsi :-)
(dölj) Om du regelbundet bara tittar på några stycken av diskussionsforumen, så kan du lägga in dem på listan över dina favoritforum. Gå till diskussionssidan och klicka på "Lägg till mina favoritforum". (pauloaguia) (Visa alla tips)