3. I dislike when players resign in the middle or the beginning of the game without visible reason. Write me your reason please! You have the better way: just not to begin that game.
(ascunde) Joacă în timp real cu adversarul!Pentru ca acesta să fie posibil şi tu şi adversarul trebuie să selectaţi opţiunea "Mută şi rămâi aici" şi să reâncarci pagina cu tasta F5! (TeamBundy) (arată toate sfaturile)