Love those Backgammon Games! Not sure on all the other games here but will probably try most of them! Unfortunately I DO NOT play chess! No good at it! Not to say that I am brilliant at everything else. LOL :-))
Sorry but no more invites unless they are at least " 7 DAYS "!! Thanks!! :-))
I have really one (1) pet peeve and that is to be called 'HUN' so please, I ask you nicely to not call me that. Thank you! My name is Pat or Patricia whichever works for you!
(ascunde) Ţineţi-vă ordine în căsuţa cu mesaje,arhivându-le pe cele importante şi ştergându le pe celelate cu opţiunea Şterge toate mesajele din căsuţa cu mesaje. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)