no a ještě jsem si přečetla diskusi.... ((22. srpna 2007, 13:39:16) hehe, a teď to všechno ustane a pak se to hodí na Parisku..) , ale jsem ráda, že to neustalo po mém utonutí, ale s odchodem Labbedy - tím je vše vysvětleno
(ascunde) Dacă vrei să saluţi pe cineva în limba natală, încearcă Dicţionarul Jucătorului ,la linkul "mai mult despre limbile folosite" sub steaguri. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)