Hurá, konečně! Jsem si říkal, kdy "vypukne" tak vánoční akce, takhle brzo po prvním adventu jsem to ani moc nečekal. :) Tak teď bych prosil červenou. :D
(ascunde) Ţineţi-vă ordine în căsuţa cu mesaje,arhivându-le pe cele importante şi ştergându le pe celelate cu opţiunea Şterge toate mesajele din căsuţa cu mesaje. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)