Modificat de R.A.D.Y. (29. Ianuarie 2007, 22:53:11)
Evásek: Já myslím, že o to tady zrovna nejde. Spíš jde o to, že nikde není upozornění, že když ti vyprší členství že nemůžeš dál pokračovat v rozehraných rybnících. A jelikož v hrách můžeš, tak to zjištění potom k nazlobení docela je...
(ascunde) Dacă nu vrei ca ceilalţi utilizatori să vadă ce faci poţi să treci la modul pelerina de la Setări(doar cei care un statut de membru de la Cal Brain în sus) (pauloaguia) (arată toate sfaturile)