Ten tankový soouboj mi připomněl jednu hru, kterou jsem kdysi hrozně rád hrával, ale nemohu si těï vzpomenout, jak se jmenuje. Byla pro sudý počet hráčů a cílem bylo dostat své figurky naproti. Figurky se pohybovaly tím způsobem, se mohly buï posunout o jedno nebo jinou figurku přeskočit. Kdo první přesunul všechno, vyhrál. Nebylo samozřejmě žádné braní soupeřový figurek apod., mohli jste mu však škodit ucpáním cestičky nebo naopak jeho řadu figurek využít k přeskokům...
(ascunde) Vrei să te joci mai multe jocuri dar nu ştii pe care să-l alegi?Introduce o competiţie cu jocuri aleatorii. (pauloaguia) (arată toate sfaturile)