Много благодаря ! Аз явно нещо не съм добре ! Регистриран съм в "bg room"-и нямам проблем.За табла-местя си пуловете и отгоре се появява надпис-завършете хода си като натиснете един от бутонините за местене.Е да, ама не-тях ги няма и така все аз си стоя на ход.
(esconder) Se apenas lê regularmente alguns fóruns, pode adicioná-los à sua lista de fóruns favoritos indo à página desse Fórum e clicando no link "Adicionar à minha lista de fóruns favoritos". (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)