Много благодаря ! Аз явно нещо не съм добре ! Регистриран съм в "bg room"-и нямам проблем.За табла-местя си пуловете и отгоре се появява надпис-завършете хода си като натиснете един от бутонините за местене.Е да, ама не-тях ги няма и така все аз си стоя на ход.
(esconder) Cansado de colocar barcos ou peças de Espionagem no início de cada jogo? Pode ir aos Editores de Jogos e gravar algumas das suas posições favoritas para uso futuro. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)