Jah! Ta tuli siiski. Ainult - kas meie niisugust kevadet ootasime? Kevadpühad juba käega katsuda,aga ei saa kõrvikut peast ega kasukat seljast,et minna lumehange alt lumekellukest otsima. Aga lootus siiski on,et küllap ta ükskord ikka päriselt tuleb...
(esconder) Mantenha a sua Caixa de Mensagens limpa, Arquivando mensagens importantes e usando regularmente a opção "Apagar TODAS as Mensagens". (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)