Takový cvičný dotaz: V šachách, v dámě, atd. je dobré hrát se silnějšími soupeři, protože člověk něco odkouká ... platí to i tady ? Dá se v žabce - kromě takových těch základních věcí - něco naučit od soupeře ?
(esconder) Pode usar algum HTML simples nas suas mensagens ou, se tiver uma inscrição paga, também pode usar o Editor de Texto Avançado. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)