Utilizador: Password:
Registo de novo utilizador
Moderador: whikki 
 Počítače

A vše kolem nich
O všem od HW po SW, od assembleru po Javu, od chipu BIOSu po externí periferie, od relátek po nanotranďáky.

včetně elektrónky É třenáct z našeho podniku Katoda hOlomóc :o)


Mensagens por página:

Quais são as novidades sobre cheap notebooks?
Lista de Fóruns
Não pode escrever mensagens neste fórum. O nível mínimo de inscrição para o fazer neste fórum é Nível Cavaleiro.
Modo de acesso: Qualquer um pode escrever
Procurar nas mensagens:  

<< <   22 23 24 25 26 27 28 29 30 31   > >>
27. Fevereiro 2005, 17:03:19
Luisifer 
Ale taková malá asi nepojme komp a ještě bude hlučnější naž teï ten komp.
Mj. kamoš mě říká, že deset metrů kabel s D-SUB konektorama bude shit.... Sakra sakra sakra ... bude to tak děsný? Opravdu?

27. Fevereiro 2005, 16:58:25
Mach Machovic 
Modificado por Mach Machovic (27. Fevereiro 2005, 16:58:55)
No ledničku seženeš zhruba za 5 tis takovou tu malou, a to ti stačí a navíc můžeš chladit i pití :-)

27. Fevereiro 2005, 16:50:53
Luisifer 
Hm ... tak nějak nemužu nigde ten firewire gábl najít. Ani na organservis.cz ... to by mě zajímalo kde jsem ho viděl. :---)

27. Fevereiro 2005, 16:46:23
Luisifer 
Modificado por Luisifer (27. Fevereiro 2005, 16:46:37)
Ta nejní o moc tišší! :) A ještě by určitě nebyla moc levná! :)

27. Fevereiro 2005, 16:45:03
Mach Machovic 
Tak si kup ledničku a dej komp do ledničky

27. Fevereiro 2005, 16:29:12
Luisifer 
Modificado por Luisifer (27. Fevereiro 2005, 16:30:52)
A největší pálka je ten Firewire ... už ho sice na disk.cz nemůžu najít, jestli jsem si to nespletl a neviděl jsem ho na audiotek.cz, a jestli si to dobře pamatuju tak 10m cca cena kolem 2-3 tisíc.

Navíc se mi to předělání do jiné místnosti zdá lepší (nejen co do ceny) než předělání na vodníka. Protože přece jen i hadry hlučej a zdroj .. a to + vodník a hned je to místo 3-4 tisíc za kabely 10-15 tisíc za vodní chlazení.

Jo a k monitoru jsem viděl 10m a stojí cca 400 .. což je za pusinku....

27. Fevereiro 2005, 16:27:49
Luisifer 
Assunto: Re:
ability: Viděl jsem prodlužky v ceníku max 5m, ale určitě se daj sehnat delší. Měřil jsem to a bylo by cca potřeba 7m, ale to je takové rozměr, které nejspíš u ničeho neseženu, takže bude potřeba 10.

27. Fevereiro 2005, 16:26:37
ability 
co mam zkusenost s USB? tak max. do 5 metru..... vetsinou se snad ani delsi nevyrabeji...

27. Fevereiro 2005, 16:23:41
Luisifer 
Modificado por Luisifer (27. Fevereiro 2005, 16:25:44)
Máte někdo zkušenosti s dlouhéma kabelama? Jde mi cca o desetimetrovou délku třech typů kabelů. A to s konektorama D-SUB (pro monitor), USB (CD-RW, klávesnice, myš), Firewire (zvukovka). Přemýšlím totiž, že počál, které sice nejní nejhlučnější, ale přece jen hlučí (a ještě mám v pokojíku často vedro) by šel na ty desetimetrovy kabely do vedlejší místnoti (pokoje), která se nevytápí a je tam tak mnohem chladněji (v tom našem sedláckym baráku). :-)
A jde mě o to, jestli u takové délky nedochází k moc velkém ztrátám - u moncku jestli by to třeba nezačlo zrnit, u USB jestli by vypalovačka nekazila CDčka, u Firewire jestli by zvukovka neztrácela dech. :-) Dík za odpověï! :-)

(bylo by to zdravější jak pro mě, tak pro počítač - už jsem si sice zvykl, ale stejně se při něm nespí moc dobře) :-)

27. Fevereiro 2005, 14:21:51
Luisifer 
Modificado por Luisifer (27. Fevereiro 2005, 14:22:09)
Jak nevadil? To byl další kvítek v pozadí a to růžovy byl okvětní lístek od té echynacey, na které seděl ten čmelda. :-)

27. Fevereiro 2005, 13:42:57
evajitka 
Modificado por evajitka (27. Fevereiro 2005, 13:43:06)
fšim :-)) ale tan tam nevadil, na rozdíl od toho růžovýho fleku :-)

27. Fevereiro 2005, 12:58:46
Luisifer 
A že chybí i nalevo oranžovo žluto červené flek si už nigdo nefšim?

27. Fevereiro 2005, 12:47:42
Mach Machovic 
Jo bez řůžové

27. Fevereiro 2005, 12:34:59
Luisifer 
Modificado por Luisifer (27. Fevereiro 2005, 12:58:02)
Tak to říkaj všichni až na jedno individum shodně :-) tak jsem ju už hodil na web místo té staré :-)

27. Fevereiro 2005, 12:29:52
Sinay 
No jasně, že bez té růžové.

27. Fevereiro 2005, 12:21:29
Luisifer 
Assunto: Kotaz má dotaz
Co se komu líbí víc???
Tohle vs tady to

22. Fevereiro 2005, 15:44:16
Luisifer 
*denoised*

21. Fevereiro 2005, 22:26:32
ability 
luisifer to ja taky neumim a musim ...

21. Fevereiro 2005, 22:25:35
Luisifer 
Mno nevím .... asi bych se do nich neuměl vžít ;)

21. Fevereiro 2005, 22:20:00
ability 
Luisifer hele, ja te asi zamestnam, ja ted pripravuju stranky pro nevidime a slabozrake... takze te asi zamestnam .o)

21. Fevereiro 2005, 22:14:12
Luisifer 
Assunto: Bude mít budoucnost stránka

20. Fevereiro 2005, 14:04:31
Luisifer 
To w3 je dobrý mět tam už od začátku, abych si při přidávání mohl okamžitě dělat kontrolu .o)
Ale uvažuju, že si ty jejeich ikonky stáhnu a barevně sladím s těma stránkama

20. Fevereiro 2005, 11:41:33
ability 
luis mno, rozhodne lepsi nez to predrim,.. ale to w3 si tam dej radeji az to budes mit hotove .o)